Які відносини між Бельгією та Нідерландами?

Це можна розглядати як один із найтісніших міжнародних зв’язків, що відзначається спільною історією, культурою, інституціями та мовою, великими зв’язками між людьми, узгодженими інтересами безпеки, спортивними турнірами та жвавою торгівлею та інвестиційною співпрацею.

Бельгійсько-нідерландський кордон розділяє Бельгію та Нідерланди і має довжину 450 км (280 миль). Кордон у Баарле. Дорожні знаки, що вказують на в’їзд до Бельгії з Клінге, Нідерланди. Бельгія та Нідерланди входять до Шенгенської зони.

Бельгійська революція (французька: Révolution belge, нідерландська: Belgische Revolutie/opstand/omwenteling) — конфлікт, який призвів до відділення південних провінцій (головним чином колишніх Південних Нідерландів) від Сполученого Королівства Нідерландів і створення незалежного Королівство Бельгія.

У цій історії його часто так використовують, для ясності, тому що Бельгія тривалий час була частиною Нідерландів. Бельгія не існувала окремо як Бельгія до 1830 року. Знову ж таки, для ясності, термін «Бельгія» часто використовувався до цього — означаючи землю, яка зараз є Бельгією.

Бельгійці складаються з двох основних мовних та етнічних груп; голландськомовні (так звані фламандці) і франкомовні (переважно валлони), а також третя крихітна, але конституційно визнана група з двох невеликих німецькомовних областей.

Сучасні відносини Обидві країни є великими союзниками з культурною схожістю та тісною співпрацею між обома урядами. Нідерландська/фламандська (нідерландська/фламандська) є офіційною мовою Бельгії та є найпоширенішою мовою в обох країнах.