Які займенники використовують небінарні люди?
Багато небінарних людей використовують «вони», в той час як інші використовують «він» або «вона», а треті використовують інші займенники. Запитати, чи слід називати когось «він», «вона», «вони» чи іншим займенником, спочатку може здатися незручним, але це один із найпростіших і найважливіших способів виявити повагу до чиєїсь особистості.
Більшість людей думають про займенники, оскільки вони належать до бінарного роду: чоловіки використовують він/його/його, а жінки — вона/її/її. Однак гендерно нейтральні займенники, такі як вони, зе, хе та інші існують і часто використовуються небінарними людьми, які не асоціюють себе зі статтю чоловіка чи жінки.
they/them/theirs Найбільш поширеними небінарними займенниками є вони/їх/їхній. Майте на увазі, що деякі люди можуть просити, щоб до них зверталися займенниками вони/їх/їх, а не він/його/його чи вона/її/її.');})();(function(){window.jsl.dh( 'RYvsZvz-K_6cvr0PsfPs4QU__20','
Коли особи, чия стать не є ані чоловічою, ані жіночою (наприклад, nonbinary, agender, genderfluid тощо), використовують однину для позначення себе, вони використовують мову для вираження своєї ідентичності. Прийняття цієї мови є одним із способів, за допомогою якого письменники можуть включити ширше коло людей та ідентичностей.
Деякі займенники: я, ми, він, вона, все, воно, вони, їхні тощо. Родові займенники вказують на стать: він, вона, він, її, її, його, сам і сама. Усі інші, як-от «воно», «один» і «вони», є гендерно нейтральними. Можливо, ви вже використовуєте деякі гендерно нейтральні займенники: вони, їх і їх.
Він також вимовляється як mux голосний звучить як uh mux mux має слово чи фразу, у вимові якої вам потрібна допомога. Залиште коментар, і ми створимо для вас відео, яке буде звучати як носій мови.