Яким був футбол у 1920 році?

Професійний футбол

Професійний футбол

Зал слави професійного футболу є перший великий музей спорту, який отримав акредитацію. Зал слави — це некомерційна освітня установа 501(c)(3), яка керується своєю місією «Вшановувати найкращих у грі, зберігати її історію, просувати її цінності та разом святкувати досконалість».

був у стані розгубленості через три основні проблеми: різке зростання зарплати; гравці постійно перескакують з однієї команди в іншу за найвищою пропозицією; і використання гравців коледжу, які все ще навчаються в школі.

Футбол 1920-х рр. був час створення історії для спорту, гравців, тренерів і команд цей вид спорту не такий вже й старий, але лише кілька десятиліть тому він став професійним великим видом спорту, ставши на деякий час Американською професійною футбольною асоціацією, поки лише через рік його не було перероблено та…

історія. Американська футбольна ліга, що діяла між 1921 і 1933 роками, була першою значною, життєздатною професійною футбольною лігою в Сполучених Штатах.. Ліга діяла в основному на північному сході Сполучених Штатів, головним чином у столичному районі Нью-Йорка, Массачусетсі, Род-Айленді та Пенсільванії.

Шоломи широко використовувалися у футболі протягом 1920-х років. Ці шоломи складалися зі шкіри з деякою прокладкою всередині, але забезпечували слабкий захист. Хоча шолом був розроблений для захисту голови, у цих шоломах була відсутня маска для обличчя, і в результаті травми все ще були поширеними.

десять футбольних команд у 1920 р. десять футбольні команди зібралися в Кантоні, штат Огайо, щоб створити Американську професійну футбольну асоціацію (APFA), тепер відому як Національна футбольна ліга (NFL). Пізніше того ж року до Ліги приєдналися ще чотири команди, завершивши 14 оригінальних міст НФЛ.');})();(function(){window.jsl.dh('27jsZqK6J72L7NYPoIHgQA__47','

Були бурхливі двадцяті десятиліття економічного зростання та повсюдного процвітання, викликаний відновленням після воєнних руйнувань і відстроченими витратами, бумом у будівництві та швидким зростанням споживчих товарів, таких як автомобілі та електроенергія, у Північній Америці та Європі та кількох інших розвинених країнах, таких як …