Яким був колірний код для суфражисток?

Ну, це були суфражистки в Англії. Тож їх кольорова гама в Англії була зеленою. білий і фіолетовий, чудово підходить для Give Women the Vote. У США вони використовують ту саму ідею, але змінюють колірну схему, замінюючи зелений на золото і жовтий.1 вересня 2020 р

Фіолетовий, зелений і білий були вперше використані як кольори, що представляють суфражистки під час Жіночої неділі в червні 1908 року. Намір полягав у тому, щоб створити візуальну єдність демонстрації та зустрічі, яка відбулася в лондонському Гайд-парку.

Вони з'являлися на банерах, поясах, брошурах і всіляких триколірних значках. Білий був обраний для символізації свободи, чистоти та жіночої грації. Пурпурний або фіолетовий символізував голосування, а також вірність, постійність і непохитність. Жовтий і золотий були, безумовно, найпоширенішими кольорами руху.

Банер був виготовлений у 1908 році і використовував нову колірну схему WSPU: фіолетовий для гідності, білий для чистоти та зелений для надії. Вперше його розгорнула на Стівенсон-сквер у центрі Манчестера 20 червня 1908 року Рейчел Скотт, перший секретар WSPU.

У 1908 році Еммелін Петік-Лоуренс, співредакторка газети WSPU «Голосування за жінок», розробила колірну схему суфражисток. фіолетовий — вірність і гідність, білий — чистоту, зелений — надію.

Кольори Національної жіночої партії є фіолетовий, білий і золотий.