Яким був рух за права жінок у 1960-х роках?

Поступово американці прийняли деякі з основних цілей феміністок шістдесятих років: рівна оплата за рівну роботу, припинення домашнього насильства, зняття жорстких обмежень щодо жінок на керівних посадах, припинення сексуальних домагань і розподіл відповідальності за роботу по дому. та виховання дітей. .12 березня 2010 р

рух за права жінок, різноманітний соціальний рух, що базується в основному в Сполучених Штатах, що в 1960-х і 70-х роках прагнув рівних прав і можливостей і більшої особистої свободи для жінок. Воно співпало з «другою хвилею» фемінізму і вважається частиною цього.

Його метою було більш повно інтегрувати жінок у структуру влади та надати жінкам рівний доступ до посад, на яких традиційно домінували чоловіки.

Протягом 1960-х років у кіноіндустрії переважно домінували чоловіки, причому чоловіки займали більшість владних позицій як перед, так і за камерою. Жінки стикалися з системним сексизмом і часто були типовими для вузьких ролей, таких як кохання, дівчина в біді або домогосподарка.

Починаючи з 1960-х і 1970-х років, художниці-феміністки використовували різноманітні засоби, включно з живописом, перформансами та ремеслами, які історично вважалися «жіночою роботою», щоб зробити роботу, спрямовану на припинення сексизму та пригнічення та викриття жіночності, маскарадом або набором поз. прийнятий жінками, щоб відповідати суспільним …

Наприкінці 1800-х і на початку 1900-х років жінки та жіночі організації не тільки працювали, щоб отримати право голосу, вони також працювали для широкої економічної та політичної рівності та для соціальних реформ. Між 1880 і 1910 роками кількість працюючих жінок у Сполучених Штатах зросла з 2,6 мільйонів до 7,8 мільйонів.