Якими були критики Нового курсу?
Роберт А. Тафт, впливовий сенатор-республіканець від Огайо з 1939 по 1953 рік. Тафт був лідером консервативного крила Республіканської партії; він послідовно засуджував Новий курс як «соціалізм» і стверджував, що він завдає шкоди бізнес-інтересам Америки та надає дедалі більшого контролю центральному уряду у Вашингтоні.
Основними критиками Нового курсу були: федеральний уряд настільки залучений в економіку, що завдає шкоди вільному підприємництву; влада виконавчої влади виходить за межі Конституції.
NRA була, мабуть, однією з найбільш широких і суперечливих ранніх програм Нового курсу. Його цілі були подвійними: по-перше, стабілізувати бізнес за допомогою кодексів «чесної» конкурентної практики і, по-друге, створити більшу купівельну спроможність шляхом надання робочих місць, визначення стандартів праці та підвищення заробітної плати.
Історично внутрішня та міжнародна критика Сполучених Штатів була зумовлена їх прийняттям класичної економіки, явною долею, виключенням із півкулі та експлуатацією Глобального Півдня, військовим втручанням та нібито практикою неоколоніалізму, з однополярною глобальною позицією, що надає їм . ..
Кофлін спочатку був прихильником Нового курсу, але виступив проти Рузвельта, коли той відмовився націоналізувати банківську систему і забезпечити вільне карбування срібної монети.
Найбільшою проблемою для Нового курсу був страх, що розширення федеральної бюрократії обмежує особисту економічну свободу та автономію.