Якими були вірування софістів?
Софісти зосереджувалися на раціональне дослідження людських справ і покращення та успіх людського життя. Вони стверджували, що боги не можуть пояснити дії людини. Багато риторів у цей період навчалися у спеціалістів із вивчення грецької риторики як частину їхньої стандартної освіти.
Софісти стверджували, що «людина є мірою всіх речей». скептично ставилися до існування богів і викладав різноманітні предмети, включаючи математику, граматику, фізику, політичну філософію, стародавню історію, музику та астрономію.
Софісти вірили мораль була апріорним фактом існування, засуджуючи платонівський і аристотелівський номократичний релятивізм. Вони окреслили нову структуру етики; рамка, яка виходить за межі людських умовностей і звичаїв.
Софістичний аргумент має відому логічну помилку та/або відвертий обман, як-от фабрикація, маніпулювання чи використання недійсних статистичних даних для підтвердження своєї точки зору. Преміс: Скорочення людей є незаконним. Турнікет: лікарі ріжуть людей. Висновок: тому лікарі нелегальні.
Софісти були вчителями Стародавньої Греції, які викладали за гроші. Головними осередками їхнього вчення були різниця між природними діями людей і звичаями, яких вони дотримуються на основі традиції, відносність істини й етики, а також сила мови формувати реальність.
Вони були світські атеїсти, релятивісти та циніки щодо релігійних вірувань і всіх традицій. Вони вірили і навчали, що «сила робить правду». Вони були прагматиками, які довіряли будь-якій справі для досягнення бажаної мети будь-якою ціною.