Який ефект заземленої площини в монопольній антені?

Загальний ефект електрично малих площин заземлення, а також заземлення з неідеальною провідністю полягає в тому, щоб нахиліть напрямок максимального випромінювання до вищих кутів місця та зменшіть посилення.

У телекомунікаціях площина заземлення — це плоска або майже плоска горизонтальна провідна поверхня, яка служить частиною антени, для відображення радіохвиль від інших елементів антени.

Якщо його розмір потрапляє в діапазон менш ніж чверть довжини хвилі, заземлена площина значно вплине на резонансну частоту антени., і коли він перевищує діапазон, площина землі буде поступово зменшувати вплив на резонансну частоту.

Коли антена знаходиться дуже близько до землі, його діаграма спрямованості змінюється за рахунок відображень від землі. Якщо земля вважається ідеальним провідником, вважається, що під землею існує справжнє дзеркальне відображення фактичної антени.

Кількість брижів у діаграмі спрямованості збільшується зі збільшенням розміру площини землі, які зумовлені крайовою дифракцією.

(Це спрощення теорії зображення.) Хоча заземлююча площина може бути просто фізичною заземленням, заземлююча площина часто є великим шматком металу. Монтажна плата може бути відповідною заміною. У нашому прикладі монополя, площина заземлення є важливою частиною антени.