Який формат особистого розповідного абзацу?

Особистий наративний нарис використовує компоненти історії: вступ, сюжет, персонажі, місце дії та конфлікт. Він також використовує компоненти аргументу, тези та висновку.

Як історія, вона повинна містити вступ, персонажі, сюжет, місце дії, кульмінація, антикульмінація (якщо є) і розв’язка. Інший спосіб підійти до нього – це структурувати його за допомогою вступу, основної частини та висновку. Вступ має задати тон, тоді як основна частина має зосередитися на ключових моментах, які ви хочете донести.

  1. Крок 1. Підсумуйте те, що сталося. Якщо вам важко повторити досвід у реченні або. …
  2. Крок 2. Позначте, що сталося. Переконайтеся, що ви можете згадати події чітко та по порядку. …
  3. Крок 3: Розкажіть, чого ви дізналися зі свого досвіду. …
  4. Крок 4. Проведіть вікторину.

СТРУКТУРА ОСОБИСТОГО НАРАТИВУ ФОКУС Переважно зосередьтеся на значущих подіях. ХРОНОЛОГІЯ Події описуються в тій послідовності, в якій вони відбувалися. ІНСУТТІЯ ТА ЗНАЧЕННЯ Включайте особисті коментарі, думки чи інтерпретації досвіду чи події у вашій особистій розповіді.

Розповідний абзац розповідає історію або подію. • Це може бути повість, роман, розповідь про власне життя, природні явища чи суспільні події… • Історія/події в описовому абзаці повинні бути. розташовані в хронологічному порядку (часовий порядок), тобто в.

Оповідання, романи, п'єси, біографії та оповідні нариси це всі приклади форм розповіді.