Який хороший тендерайзер для оленини?
Для стейків, відбивних та інших тонких шматків, механічні тендерайзери загалом є найкращим варіантом. Сюди входять кубики в стилі Crank або Push, які використовують тонкі леза для розрізання м’язів на менші частини. Для мисливця, який щороку переробляє багато дичини, це чудова інвестиція.
Вимочування м’яса в молоці або пахті перед приготуванням на пару годин допомагає. Тендерайзери, придбані в магазині, також можуть працювати, просто будьте обережні щодо ароматизаторів, які вони можуть додати. Одна річ, яка особливо допомагає, це не переварити оленину.
пахта Замочування: Найпоширенішими рідинами для замочування є пахта, солона вода, біле молоко, оцет, лимонний сік і сік лайма. У той час як деякі мисливці клянуться певними методами вимочування, щоб позбавити м’яса смаку або знекровити після обробки, іншим це не дуже корисно.');})();(function(){window.jsl. dh('vP_sZsDXHMWEwbkPsLT5wA8__47','
Потримайте м’ясо зі шкірою приблизно на два тижні це найкращий варіант. Витримка м’яса дозволяє природним ферментам тварини розщеплювати сполучні тканини та пом’якшувати смак. Ціхелька сказав, що саме тому його оленина така ніжна. Мисливці не завжди так роблять.
Новини та рецепти
- 1) Чай. Чай містить дубильні речовини, які є природним пом'якшувачем. …
- 2) Кава. Кава додає аромат і діє як природний розм’якшувач. …
- 3) кола. Вміст кислоти в колі робить її чудовим розм’якшувачем. …
- 4) Ананас, лапа, інжир, ківі. …
- 5) імбир. …
- 6) Харчова сода. …
- 7) Оцет. …
- 8) Пиво або вино.