Який короткий виклад ісламу та Мухаммада?

В ісламі Мухаммед (араб. مُحَمَّد) вшановується як Печатка Пророків і земний прояв первинного божественного світла (Нур), який передав вічне слово Бога (Коран) від ангела Гавриїла (Джабраіла) людям і джини.

Народжений у 570 році нашої ери в місті Мекка, на Аравійському півострові, Мухаммед пережив серію містичних переживань, які, на думку мусульман, були одкровеннями від архангела Гавриїла.. Священна книга ісламу, Коран, є компіляцією цих одкровень, і тому мусульмани вважають її натхненною Богом.

Прихильність до ісламу є глобальним явищем: мусульмани переважають приблизно в 30-40 країнах, від Атлантики на схід до Тихого океану та вздовж поясу, який простягається через північну Африку до Центральної Азії та на південь до північних регіонів Індійського субконтиненту.

Одкровення віри Під час медитації в печері на горі Хіра Мухаммед отримав одкровення. Він повірив, що був покликаний Богом бути пророком і вчителем нової віри, ісламу, що буквально означає «покора». Ця нова віра включала аспекти юдаїзму та християнства.

Мухаммед був засновник ісламу та проповідник Корану, священного писання ісламу. Він провів усе своє життя на території сучасної Саудівської Аравії, від свого народження близько 570 року нашої ери в Мецці до смерті в 632 році в Медіні.

Іслам означає «підкорення», і його центральна ідея — підкорення волі Бога. Його центральний пункт віри полягає в тому, що «немає бога, крім Бога, і Мухаммад — його посланець». Послідовників ісламу називають мусульманами.