Який м'язовий розлад зазвичай вражає дітей?
Він найпоширеніший м'язова дистрофія, свого роду спадкове захворювання м'язів. МДД викликає слабкість і втрату м’язів, які поширюються по всьому тілу вашої дитини. МДД з’являється у хлопчиків, як правило, у віці від 2 до 5 років. Це спричиняє втрату м’язів, яка з часом погіршується.
Існує кілька типів м'язової дистрофії. Кожен тип призводить до втрати сили, збільшення інвалідності та можливої деформації. Найбільш поширеною є м'язова дистрофія М'язова дистрофія Дюшенна. Наступною за поширеністю є м'язова дистрофія Беккера.
М'язова дистрофія Емері-Дрейфуса (EDMD): EDMD переважно вражає дітей та молодих дорослих AMAB. Це, як правило, викликає м’язову слабкість у плечах, плечі та гомілках. EDMD також впливає на ваше серце. Стан зазвичай прогресує повільно.
Найпоширенішими нервово-м'язовими розладами у дітей є м'язові дистрофії, вроджені міопатії, спадкові нейропатії (наприклад, зуба Шарко Марі) і спінальна м'язова атрофія. М’язова дистрофія відноситься до кількох прогресуючих м’язових захворювань, які послаблюють м’язову систему та ускладнюють рух, наприклад ходьбу.
М'язова дистрофія Дюшенна (МДД) МДД є найпоширенішою та найважчою формою дитячої м’язової дистрофії, і найчастіше вражає хлопчиків. Симптоми зазвичай виникають у віці від 2 до 5 років і швидко прогресують.
До первинних захворювань м'язової системи належать:
- Поліміозит.
- Дерматоміозит.
- М'язова дистрофія.
- Міастенія гравіс.
- Бічний аміотрофічний склероз (БАС)
- Рабдоміоліз.
- кардіоміопатія.
- Саркопенія.