Який масштаб травматичних переживань?
Діагностична шкала посттравматичного стресу (PDS). Цей показник самооцінки оцінює частоту 17 симптомів посттравматичного стресового розладу DSM-IV за шкалою від 0 до 3. Загальний бал і бали за критеріями B (повторне переживання), C (уникнення/емоційне заціпеніння) і D (підвищене збудження). ) обчислюються.
Заходи впливу на травми та стресори
- Короткий опитувальник травм (BTQ)
- Шкала бойового опромінення (CES)
- Шкала впливу на COVID-19.
- Перелік життєвих подій для DSM-5 (LEC-5) …
- Контрольний список життєвих стресів – переглянуто (LSC-R)
- Шкала моральних травм і страждань (MIDS)
- Інтерв'ю на потенційні стресові події (PSEI)
Переглянута оцінка травми (RTS) є одним із найпоширеніших фізіологічних балів, які використовуються. Він поєднує в собі 3 специфічні загальноприйняті клінічні параметри, а саме: (1) шкалу коми Глазго (ШКГ), (2) систолічний артеріальний тиск (САТ) і (3) частоту дихання (ЧД).
Золотим стандартом для діагностики ПТСР є структуроване клінічне інтерв’ю, наприклад Шкала посттравматичних стресових розладів, керованих лікарем (CAPS-5). За потреби PCL-5 може оцінюватися для встановлення попереднього діагнозу ПТСР.
У цьому дослідженні повідомляється про розробку та перевірку короткого опитувальника, шкали сприйняття здатності справлятися з травмою (PACT), з 2 шкалами, які виміряти сприйняту здатність зосередитися на переробці травми (фокус на травмі) і зосередитися на виході за межі травми (фокус вперед).
Вплив масштабу подій – переглянуто (IES-R) був розроблений як вимірювання симптомів посттравматичного стресового розладу (ПТСР) і є короткою анкетою для самооцінки, яку легко заповнити. Його можна використовувати для повторних вимірювань протягом певного часу для моніторингу прогресу та найкраще використовувати для недавніх і конкретних травматичних подій.