Який найрідкісніший елемент?
Астат є хімічним елементом; воно має
Атомний номер 85. Це найрідкісніший природний елемент у земній корі, який виникає лише як продукт розпаду різних важких елементів. Усі ізотопи астату короткоживучі; найбільш стабільним є астат-210, з періодом напіврозпаду 8,1 години.
Астат: Хімічний елемент астат має атомний номер і символ . Належить до групи і періоду періодичної таблиці. Це найрідкісніший елемент, що зустрічається в природі в земній корі, і з’являється лише як продукт розпаду кількох інших більш важких елементів.
Відповідь полягає в тому, що шлях розпаду від урану до францію легше простежити, ніж шлях розпаду від урану до астату; кінцевим результатом є те, що більше атомів урану перетворюється на францій. Тому астат є найрідкіснішим елементом у періодичній таблиці, тому що це найважче виробляти.
Для елемента 114 це 2,6 секунди, а для елемента 116 приблизно 60 мілісекунд. 118 триває приблизно 0,9 мілісекунди, отже вони стають дедалі нестабільнішими. І коли надважкі атоми стають більшими, їх стає важче створити. Для елемента 118 ми зараз виробляємо лише один атом на місяць.
Унуненній, також відомий як ека-францій або елемент 119, є гіпотетичним хімічним елементом; він має символ Uue та атомний номер 119. Ununennium та Uue є тимчасовими систематичними назвами та символами IUPAC відповідно, які використовуються до тих пір, поки елемент не буде виявлено, підтверджено та не буде прийнято рішення щодо постійної назви.
Рідкоземельні елементи (РЗЕ) — це група з 16 елементів у періодичній системі, а саме лантаноїди (атомні номери від 57 до 71) плюс ітрій (рис. 2). Ці елементи поділяються на LREE (La, Ce, Pr, Nd, Pm, Sm) і HREE (Eu, Gd, Tb, Dy, Ho, Er, Tm, Yb, Lu, Y) на основі порівняння їх атомного радіуса та заряду.