Який нейроповедінковий розлад є найпоширенішим?

СДУГ є одним із найпоширеніших нейроповедінкових розладів дитячого віку. Поведінкова терапія є важливою формою лікування дітей із СДУГ.

Нейроповедінкові розлади складаються з великої групи порушень поведінки, пов’язаних із захворюваннями головного мозку (наприклад, інсульт, розсіяний склероз, деменція та нейроонкологічні стани), тимчасових, а також постійних порушень мозку (наприклад, метаболічні та токсичні енцефалопатії), та/або травми (наприклад, …

СДУГ є найпоширенішим розладом розвитку нервової системи в дитинстві, що вражає приблизно від 5 до 7 відсотків усіх дітей шкільного віку. СДУГ зазвичай розвивається у віці до 7 років, хоча іноді симптоми не помітні, доки дитина трохи не підросте і не зіткнеться з більш складними навчальними та соціальними ситуаціями.

Поширені психічні розлади включають депресія, яка вражає близько 400 мільйонів людей, деменцію, яка вражає близько 35 мільйонів, і шизофренію, яка вражає близько 21 мільйона людей у ​​всьому світі.

Синдром дефіциту уваги/гіперактивності (СДУГ) є одним з найпоширеніших нейроповедінкових розладів звернення до лікування у дітей та підлітків. СДУГ часто є хронічним із яскраво вираженими симптомами та порушеннями, що охоплюють доросле життя.

Ознаки та симптоми нейроповедінкових ефектів Нейробіхевіоральні ефекти — це стани, пов’язані зі зв’язком між нервовою системою та поведінкою. Ці ефекти включають такі проблеми, як головні болі, погана концентрація, тривога, деменція та безсоння, а також проблеми з поведінкою та навчанням.