Який основний механізм дії Aceis?
інгібітори перешкоджають ферменту в організмі виробляти ангіотензин 2, речовину, яка звужує кровоносні судини. Це звуження може викликати високий кров'яний тиск і змушує серце працювати інтенсивніше. Ангіотензин 2 також вивільняє гормони, які підвищують артеріальний тиск.
Механізм дії інгібіторів АПФ такий зв’язуватися з іоном цинку АПФ, що призводить до зниження швидкості перетворення в ангіотензин II (сильний судинозвужувальний засіб). Тому інгібітори АПФ мають судинорозширювальну дію, знижують периферичний опір і артеріальний тиск.
інгібітори АПФ стимулюють розширення кровоносних судин шляхом пригнічення вироблення ангіотензину II. Основними органами, на які впливають інгібітори АПФ, є нирки, кровоносні судини, серце, мозок і надниркові залози.
Гіперкаліємія. Гіперкаліємія, викликана інгібіторами АПФ, є прямим наслідком їх механізму дії. Блокада ангіотензину II запобігає секреції альдостерону. Альдостерон викликає реабсорбцію натрію і, згодом, води. Отже, протони і калій виділяються в сечу.
Вплив інгібіторів ангіотензинперетворювального ферменту (АПФ) на функцію нирок у пацієнтів з гіпертензією пов’язаний як з клубочковою дією ангіотензину ІІ, так і з механізмом ауторегуляція швидкості клубочкової фільтрації (ШКФ) [1].
Він має потужну звужувальну дію на кровоносні судини, що підвищує артеріальний тиск. інгібітори АПФ пригнічують або обмежують цей фермент, завдяки чому ваші кровоносні судини розслабляються та розширюються. Це, у свою чергу, знижує артеріальний тиск і покращує приплив крові до серцевого м’яза.