Який основний принцип роботи підсилювача звуку?
Підсилення звуку за своєю суттю передбачає отримання вхідного аудіосигналу та збільшення його амплітуди або рівня напруги для керування динаміками та відтворення звуку. Простіше кажучи, аудіопідсилювач приймає аудіосигнал низького рівня та перетворює його на вищу вихідну напругу, яка може живити динаміки та створювати звук. 25 грудня 2023 р.
Підсилювач є електронний пристрій, який збільшує напругу, струм або потужність сигналу. Підсилювачі використовуються в бездротовому зв’язку та радіомовленні, а також у будь-якому аудіообладнанні.
Підсилювач приймає вхідний сигнал від джерела, наприклад, ноутбука, вертушки або програвача компакт-дисків, і створює більшу копію оригінального сигналу перед тим, як він надсилається на динаміки. Він отримує живлення для цього від вашої електричної мережі, яка надсилається безпосередньо до джерела живлення всередині підсилювача.
Пряма аналогова реалізація аудіопідсилювача використовує транзистори в лінійному режимі для створення вихідної напруги, яка є масштабованою копією вхідної напруги. Підсилення прямої напруги зазвичай високе (принаймні 40 дБ). Якщо пряме посилення є частиною контуру зворотного зв’язку, загальне посилення контуру також буде високим.
В принципі, підсилювач є електрична двопортова мережа, яка створює сигнал на вихідному порту, який є копією сигналу, що подається на вхідний порт, але збільшений за величиною.
Принцип роботи підсилювача такий щоб створити вихідний сигнал, який є копією вхідного сигналу зі збільшеною вищою величиною. Примітка. Підсилювачі підсилюють або посилюють слабкий сигнал, не змінюючи жодного вхідного сигналу чи інформації. У підсилювачах використовується негативний зворотний зв'язок.