Який повний опір живлення антени?

Опір живлення є однією з характеристик, що впливають на продуктивність a дипольна антена

дипольна антена

Диполь – це будь-яка з класу антен, що виробляють діаграма спрямованості, що наближається до елементарного електричного диполя з випромінювальною структурою, що підтримує лінійний струм, настільки напружений, що струм має лише один вузол на кожному дальньому кінці.

https://en.wikipedia.org › wiki › Дипольна_антена

. Опір живлення, інакше званий вхідним опором, є співвідношення напруги і струму в точці живлення дипольної антени.

У радіочастотних і мікрохвильових системах типові опори системи: 50 Ом і 75 Ом, які також є характеристичними опорами стандартних коаксіальних ліній передачі. Імпеданс антени часто є критичним фактором, що обмежує смугу пропускання антени.

Напівхвильова антена має низький імпеданс посередині (як напівхвильовий диполь) і високий імпеданс на кінцях. Подумайте, наприклад, про напівхвильову антену з кінцевим живленням. Висновок. Резонансна антена формує омічне навантаження, імпеданс якої сильно залежить від положення точки живлення.

Чим нижче розташована антена, тим нижча резонансна частота та її проксі, частота найнижчого КСВ. Це говорить нам про те, що опір на кінці антени, напруга/струм є високим, будь-де від 450-4000 Ом залежно від довжини радіатора, який потребує трансформатора для наших 50-омних ліній живлення та радіостанцій.

Можна отримати вимірювання опору антени за допомогою векторного аналізатора мережі, методу імпедансного моста або методу щілинної лінії.

Опір живлення є однією з характеристик, що впливають на роботу дипольної антени. Опір живлення, інакше званий вхідним опором, є співвідношення напруги і струму в точці живлення дипольної антени.