Який приклад хотлінкінгу?
Хтось інший може прочитати цю публікацію в блозі та вирішить показати фотографії на своєму веб-сайті. Якщо особа копіює посилання на зображення та використовує його на своєму веб-сайті, вони гарячі посилання. Однак це не вважається гарячим посиланням, коли хтось завантажує зображення з вашого веб-сайту та розміщує його на своєму власному сайті.
Хотлінкінг є акт посилання на файл, який розміщено на іншому сайті, замість того, щоб завантажити файл, розмістити його на власному сервері та надати належне цитування. Зображення найчастіше використовують гарячі посилання, але аудіофайли, фільми, флеш-анімації та інші цифрові ресурси також можуть бути гарячими посиланнями.
Hotlinking зображення крадіжка пропускної здатності Якщо на веб-сайті розміщено гаряче посилання на зображення, цьому веб-сайту не потрібно використовувати власну пропускну здатність (яка стягується компанією, що надає сервер), щоб розмістити файл. Натомість щоразу, коли хтось переглядає зображення, воно з’їдає пропускну здатність вихідного хосту файлу.
Крім того, ви можете використовуйте вбудовані коди, надані такими платформами, як YouTube, Vimeo або SoundCloud для відображення відео чи аудіофайлів на вашому веб-сайті без гарячих посилань. Завантаження вмісту безпосередньо на ваш сервер є ще одним варіантом, що гарантує контроль над його доступністю.
Хотлінкінг пряме посилання на ресурс, розміщений на іншому веб-сайті, без завантаження чи розміщення його на власному сервері. Коли відвідувачі отримують доступ до ресурсу з гарячим посиланням, їхні веб-браузери отримують його безпосередньо з сервера початкового сайту, а не з сайту, який вони зараз відвідують.
Хотлінкінг відомий як акт використання пропускної здатності іншого веб-сайту шляхом прямого посилання на активи веб-сайту, такі як зображення чи відео. Наприклад, сказати власник веб-сайту A розміщує певне зображення на своєму сервері. Власник веб-сайту B бачить це зображення та вирішує, що він також хоче його на своєму веб-сайті.