Який приклад побудови мембранної конструкції?
Міжнародний аеропорт Денвера (1995) має будівлю терміналу, покриту білою мембраною, натягнутою із сталевих щогл.. Іншою такою структурою є лондонський The O2 (колишній Millennium Dome), який має натягнуту мембранну структуру діаметром 320 метрів (1050 футів), одну з найбільших у світі.
Наприклад, шматок тканини, натягнутий у протилежні сторони в наметі або надувній конструкції. Матеріали, які зазвичай використовуються як конструкційні мембрани, включають бавовняне полотно, поліестер з ПВХ-покриттям і скло з тефлоновим покриттям. Вони також можуть бути утворені фольгою, плівкою, армованою плівкою, надувними подушками тощо.
Основні типи мембранних структур: 1. Натягнута структура мембрани, 2. Структура кабельної мембрани, 3.
Мембрана є матеріал, який використовується в будівництві для поліпшення експлуатаційних характеристик будівлі (водонепроникність; регулювання температури; вітростійкість). Він часто має форму плівки або гнучкого матеріалу, який укладають на поверхню.
Основною структурою мембрани є фосфоліпідний бішар, який утворює стійкий бар’єр між двома водними компартментами. У випадку плазматичної мембрани ці відділи знаходяться всередині та зовні клітини.
структура мембрани, Конструкція з тонкою, гнучкою поверхнею (мембраною), яка переносить навантаження в основному через напруги розтягування. Існує два основних типи: тентові конструкції та пневматичні конструкції. Міжнародний аеропорт Денвера (1995) має будівлю терміналу, покриту білою мембраною, натягнутою із сталевих щогл.