Який приклад схожості між кримінальним і цивільним правом?

Як у кримінальних справах, так і в цивільних справах беруть участь дві сторони — позивач (або обвинувач) і відповідач. Обидва використовують докази для встановлення вини чи невинуватості обвинуваченого. Подібним чином, в обох випадках питання під час судового розгляду можуть включати свідчення свідків і представлення речових доказів.

Подібність між кримінальними та цивільними справами Як у цивільній, так і в кримінальній справі, жертва – це фізична чи юридична особа, як-от агентство, підприємство чи корпорація, якій завдано шкоди, поранено, убито чи права власності якої порушено. Також в обох видах справ рішення, винесене судом, може бути оскаржене.

Як у цивільній, так і в кримінальній справі, жертва — це фізична чи юридична особа (наприклад, агентство, бізнес чи корпорація), якій завдано шкоди, поранено, убито чи права власності якої порушено.

Загалом, цілі деліктного та кримінального права схожі. Деліктне та кримінальне право використовуються для виявлення правопорушників. Деліктне та кримінальне право використовуються для вжиття виправних заходів проти правопорушників. Деліктне та кримінальне право використовуються, щоб запобігти іншим бути правопорушниками.

Закон вимагає, щоб у кримінальній справі було дванадцять (12) присяжних, у цивільній справі – лише вісім (8) присяжних.. У кримінальному процесі присяжні повинні визнати учасника процесу «винним» або «невинним» одноголосним голосуванням. У цивільних справах закон вимагає голосування принаймні трьох чвертей присяжних для винесення вердикту.

Кримінальне право розглядає злочини чи правопорушення, скоєні проти державних законів, а цивільне право стосується суперечок між приватними особами.