Який приклад слизького шляху в рекламі?
за
наприклад страх чи провина, рекламодавці намагаються переконати нас, що у нас немає іншого вибору, окрім як купити їхній продукт чи послугу. Реклама зубної пасти часто покладається на слизькі аргументи у формі «якщо ви не купите цю зубну пасту, ви отримаєте карієс і втратите всі зуби».14 квітня 2023 р
Наприклад, реклама може стверджувати, що якщо ви не купите певну марку зубної пасти, ви отримаєте карієс, захворювання ясен і втратите всі зуби. Це слизька помилка, оскільки вона перебільшує негативний результат невикористання продукту та ігнорує інші фактори, які можуть вплинути на здоров’я ваших зубів.
Ось як вони використовують хибну причину, хибну дилему та помилкові помилки: Хибна причина: реклама пропонує продукт або послугу, яка призвела до позитивного результату, навіть якщо зв’язок не пов’язаний. приклад: Реклама шампуню, у якій зображена модель із блискучим волоссям, натякає на те, що шампунь є єдиною причиною його появи.
У слизькій суперечці, напрямок дій відхиляється, оскільки, маючи невеликі докази або без них, хтось наполягає на тому, що це призведе до ланцюгової реакції, що призведе до небажаного кінця або кінців. Слизький шлях передбачає прийняття послідовності подій без прямих доказів того, що такий хід подій відбудеться.
Цей законопроект – це слизький шлях до всіляких проблем. І це може виявитися слизьким шляхом, попереджає Freedom House. Але це був слизький шлях, який веде до нікуди, і Сере більше ніколи туди не довелося йти.
Це крайній висновок, який логічно не випливає. «Якщо я не здам завтрашній іспит, це може вплинути на мій середній бал, що, у свою чергу, може вплинути на мої шанси вступити до хорошого коледжу». Тут слизький шлях (A веде до B, B веде до C тощо) у формі логічної екстраполяції на можливий результат.