Який приклад спілкування за допомогою комп’ютера на робочому місці?
Комп'ютерно-опосередкована комунікація (CMC), переважно у формі електронні повідомлення (e-mail), став домінуючим способом спілкування для організацій. Програмне забезпечення для роботи в мережі та електронної пошти підтримує обмін повідомленнями, надсилання вкладених файлів і роботу в групах.
Популярні форми CMC включають електронна пошта, відео-, аудіо- чи текстовий чат (текстові конференції, включаючи «миттєві повідомлення»), системи дошок оголошень, сервери списків і MMO. Ці налаштування швидко змінюються з розвитком нових технологій.
Миттєві повідомлення, комп’ютерні, аудіо- та відеоконференції є прикладами синхронного комп’ютерного спілкування, тоді як текстові повідомлення, електронна пошта, дискусійні форуми та списки розсилки є прикладами асинхронного комп’ютерного спілкування.
Інші форми спілкування включають: письмове спілкування (електронна пошта, повідомлення Teams/Zoom, текстові повідомлення), командні відеодзвінки, соціальні мережі, телефонні дзвінки, невербальне спілкування (мова тіла, зоровий контакт), у режимі реального часу або платформи для управління проектами, такі як Asana. Деякі приклади спілкування на робочому місці включають: Командні зустрічі.
Відповідно до його теорії, система CMC, як нова форма комунікації зі своїми особливостями, також може бути розділена на п’ять компонентів: Тема, Хост, Інформаційний ресурс, Канал, Зв'язки та ефекти.
Існує два основних типи опосередкованої комунікації комунікація, опосередкована комп’ютером, і комунікація, опосередкована засобами масової інформації. Перший передбачає використання таких технологій, як комп’ютери та Інтернет, для спілкування, а другий передбачає надсилання інформації великій кількості населення через засоби масової інформації.