Який простір є частиною підскроневого простору?

Підскроневий простір – це нижня частина глибокого скроневого простору, який є одним із чотирьох відділів жувального простору разом із крило-нижньощелепний простір

крило-нижньощелепний простір

Крило-нижньощелепний простір є фасціальний простір голови і шиї (іноді їх також називають фасціальними просторами або тканинними просторами). Це потенційний простір у голові, який є парами з кожного боку. Вона розташована між латеральним крилоподібним м'язом і медіальною поверхнею гілки нижньої щелепи.

https://en.wikipedia.org › wiki › Pterygomandibular_space

, піджваковий простір і поверхневий скроневий простір.

м'язи. Підскронева ямка пов'язана з жувальні м'язи. Медіальний і латеральний крилоподібні м’язи розташовані в самій ямці, тоді як жувальний і скроневий м’язи вставляються і починаються в межах ямки.

Знизу скронева ямка обмежена виличною дугою і підскроневим гребенем великого крила клиноподібної кістки.. Спереду вона обмежена задньою поверхнею лобового відростка виличної кістки і задньою поверхнею виличного відростка лобової кістки.

Медіальна стінка підскроневої ямки утворена спереду латеральною крилоподібною пластинкою, а ззаду — натягаючим піднебінним м’язом.. Латеральною межею підскроневої ямки є гілка нижньої щелепи. Однак задня межа підскроневої ямки визначається по-різному.

Визначення. Підскронева поверхня є опуклий, спрямований назад і вбік і утворює частину підскроневої ямки. Він відокремлений від передньої поверхні виличним відростком і потужним гребенем, що йде вгору від лунки першого моляра.

Підскроневий простір (також називається підскроневим простором або підскроневою частиною глибокого скроневого простору) фасціальний простір голови і шиї (іноді їх також називають фасціальними просторами або тканинними просторами). Це потенційний простір у бічній частині голови, який є парним з обох боків.