Який рівень прийнятності для журналів відкритого доступу?
Журнали в наборі даних мали рівень прийнятності в діапазоні від 1,1 відсотка до 93,2 відсотка у 2017 році в середньому 32 відсотки: загалом журнали, як правило, приймають менше статей, ніж відхиляють (рис. 1).31 травня 2022 р.
Чи легше публікувати у журналах відкритого доступу? Публікувати у журналі відкритого доступу не легше чи важче, ніж у журналі за підпискою – за умови, що ви обрали авторитетного видавця, як описано вище. Процеси публікації вашої роботи в обох випадках дуже схожі.
Коефіцієнт прийнятності для журналів коливається від 12% до 91%, із середнім показником 54% і медіана 53%.
Більше половини публікацій відкритого доступу (27,5% усіх проіндексованих робіт у 2023 році) були в джерелах із повністю золотим відкритим доступом, 16,7% усіх були в джерелах відкритого доступу зеленого кольору (тобто, які дозволяють авторам самоархівувати), 9.2 % у джерелах Hybrid Gold OA (таких як журнали, які мають відкритий доступ і статті за платним доступом у тому самому …
Тепер, після багатьох років малопереконливих доказів на підтримку цих тверджень, дослідники повідомляють, що документи відкритого доступу мають більший охоплення, ніж платні, у двох ключових аспектах: Вони приваблюють більшу кількість цитувань, і ці цитати походять від науковців із ширшого діапазону місць, установ і галузей досліджень.
Журнали OA мають недолік через неправильне уявлення про якість. Дослідники та читачі не вагаються щодо публікації в журналах OA або розглядають їх, оскільки вони сумніваються в якості опублікованої роботи. У науці та медицині репутація журналу базується на системі ранжування імпакт-факторів.