Який стан називається червоними очима?
Кон'юнктивіт. Кон’юнктивіт виникає, коли запалюється мембрана, що покриває внутрішню частину повік і білу частину ока, яка називається кон’юнктивою. Цей стан також називають рожевим оком. Запалення кон’юнктиви призводить до того, що білки ваших очей стають рожевими або червоними.
Почервоніння виникає, коли крихітні кровоносні судини під поверхнею ока збільшуються або запалюються. Зазвичай це реакція на те, що подразнює очі. Почервоніння може вражати одне або обидва ока. Воно може розвинутися з часом або з’явитися раптово, наприклад, при алергії чи травмі ока.
Кон'юнктивіт: Набряк або інфекція прозорої тканини, яка вистилає повіки та покриває поверхню ока (кон’юнктиву). Це часто називають «рожевими очима».
Кілька разів на день кладіть прохолодні компреси або мочалки на закриті очі. Уникайте провокуючих факторів або подразників, таких як дим, пари, пилок, пил, хлор або шерсть домашніх тварин. Якщо ви не знаєте, що дратує ваші очі, зверніться до алерголога. Вони можуть перевірити вас, щоб дізнатися, на що у вас алергія.
Синдром сухого ока. У людини, чий організм не виробляє достатньої кількості сліз для змащування та живлення очей, може розвинутися синдром сухого ока. Гормональні зміни, деякі захворювання та деякі ліки можуть спричинити синдром сухого ока. Хронічна сухість очей може спричинити почервоніння, запалення та подразнення поверхні ока.
Захворювання нирок Важливо переконатися, що ви піклуєтесь про свої очі та поговорите як зі своїм лікарем-ниркологом, так і з оптометристом, щоб переконатися, що ви можете подбати про проблеми, які виникають на ранніх стадіях. Деякі із симптомів, які можуть вплинути на ваші очі, це біль, почервоніння або сухість очей.