Який вид лосося в Чилі?

чотири лососеві

лососеві

Лососеві (/sælˈmɒnɪdiː/, буквально «схожі на лосося») є родина лучеперих риб, яка є єдиною існуючою на даний момент родиною ряду Лососеподібні (/sælˈmɒnɪfɔːrmiːz/, буквально «лососеподібний»), що складається з 11 існуючих родів і понад 200 видів, відомих разом як «лососеподібні» або «лососеподібні».

https://en.wikipedia.org › wiki › Лососеві

види промислово культивуються в країні: атлантичний лосось

атлантичний лосось

Атлантичний лосось (Salmo salar) — вид променепері риби родини лососевих. Це третє за величиною серед лососевих, після сибірського тайменя та тихоокеанського чагарника, виростає до метра в довжину. Атлантичний лосось водиться в північній частині Атлантичного океану і в річках, що впадають в нього.

https://en.wikipedia.org › wiki › Атлантичний_лосось

, кижуч, лосось чавун

лосось чавун

Лосось чайнук /ʃɪˈnʊk/ (Oncorhynchus tshawytscha) є найбільший і найцінніший вид тихоокеанського лосося. Його загальна назва походить від народів чінукан. Інші народні назви виду включають королівський лосось, квіннатський лосось, цуменський, весняний лосось, хромова свиня, чорноротий і тайський лосось.

https://en.wikipedia.org › wiki › Chinook_losos

і райдужна форель (Norambuena та Gonzalez 2005). Чилі є другим за величиною виробником атлантичного лосося у світі після Норвегії. 7 грудня 2012 р.

однак, понад дві третини чилійського лосося, вирощеного на фермах, оцінено Seafood Watch як червоне через високе використання антибіотиків.

«Китай продемонстрував зростання споживання лосося, що було вигідно для чилійських виробників в останні роки, і тепер вид кижуча також включений, чий виробництво в Чилі зростає."

Сезон. Перший лосось заходить у річку в грудні, а сезон триває з початку січня до березня. Основна увага зосереджена на риболовлі свіжого, яскравого королівського лосося, тому будиночок припиняє риболовлю задовго до того, як риба почне показувати свої нерестові кольори.

Найпоширеніший вид риби на півночі Чилі анчоус, яка живиться величезними виростами рослинного планктону, пов’язаного з піднятими водами течії Гумбольдта. У цих водах зустрічаються інші пелагічні види, що плавають на поверхні, такі як пеламіда, сардина та ставрида.

Риба, вирощена на фермах, відрізняється виключно хорошим станом здоров'я. норвезька сьомга сьогодні є найздоровішою серед культивованих тварин.