Який висновок досліду з відцентровою силою?

8. Висновок З експерименту, проведеного в відцентровій силі в можна зробити висновок, що зміна змінних у нашому експерименті сильно вплинула на результати. Збільшення кутової швидкості, маси або радіуса викликало зростання доцентрової сили.

Відповідь: доцентрова сила, дія, врівноважується силою реакції, відцентровою силою. Дві сили рівні за величиною та протилежні за напрямом. На тіло в русі відцентрова сила не діє; єдина сила, що діє на рухоме тіло, — це доцентрова сила.

Відцентрова сила є видима зовнішня сила, що діє на масу, коли вона обертається. Подумайте про кульку на кінці мотузки, яку обертають, або рух назовні, який ви відчуваєте під час повороту в автомобілі. В інерціальній системі немає зовнішнього прискорення, оскільки система не обертається.

Висновок. Доцентрова сила діє на об’єкт, що рухається по колу, і прикладена до центру обертання об’єкта.. Щоразу, коли об’єкт рухається з постійною швидкістю по круговій траєкторії, на нього діє відцентрова сила, яка прискорює його до центру.

Підсумок уроку Відцентрова сила – це енергія рухомого об’єкта по колу, який намагається залишатися на прямій лінії, коли це не може. Насправді це не сила, а радше результат інерції, яка є тенденцією об’єкта чинити опір спокою чи руху.

Висновок. тому відцентрова сила використовується як рушійна сила для поділу частинок при центрифугуванні. Осадження двох частинок спричинене відцентровою силою, а не силою тяжіння. Таким чином, центрифугування корисне, коли звичайні методи фільтрації не працюють для відділення частинок.