Який вітамін краще приймати при раку шкіри?

Дослідження показують, що Вітамін B3 може допомогти не тільки запобігти немеланомним ракам шкіри, таким як базаліома (BCC) і плоскоклітинний рак (SCC), це може сприяти лікуванню та профілактиці сонячних плям (сонячні кератози

сонячні кератози

Кератоз (від kerat- + -osis) — це ріст кератину на шкірі або на слизових оболонках, що походить від кератиноцитів, видного типу клітин епідермісу. Більш конкретно, це може стосуватися: актинічного кератозу (також відомого як сонячний кератоз), передракового стану. хронічний рубцевий кератоз.

https://en.wikipedia.org › wiki › Кератоз

).

Вітаміни С, Е і А, цинк, селен, бета-каротин (каротиноїди), омега-3 жирні кислоти, лікопін і поліфеноли є одними з антиоксидантів, які багато дерматологів рекомендують включати у свій раціон, щоб допомогти запобігти раку шкіри. Ви можете знайти їх у багатьох повсякденних цільних харчових продуктах.

Використовуються такі види лікування:

  • Хірургія. Для лікування базальноклітинної карциноми, плоскоклітинного раку шкіри або актинічного кератозу можна використовувати одну або декілька з наступних хірургічних процедур:…
  • Радіотерапія. …
  • Хіміотерапія. …
  • Фотодинамічна терапія. …
  • Імунотерапія. …
  • Цільова терапія. …
  • Хімічний пілінг. …
  • Інша медикаментозна терапія.

Носіть капелюхи з широкими полями, щоб захистити обличчя та вуха. Носіть сорочки та штани з довгими рукавами, щоб захистити руки та ноги. Для додаткового захисту шукайте одяг із міткою ультрафіолетового захисту. Носіть сонцезахисні окуляри, щоб захистити очі.

8 найкращих добавок від раку

  1. Мелене насіння льону. Більшість людей використовують добавки з риб’ячим жиром, щоб збільшити кількість омега-3 у своєму раціоні. …
  2. часник Часник — чудовий вибір, коли справа доходить до додаткового захисту вашого тіла. …
  3. імбир. …
  4. Зелений чай. …
  5. Селен. …
  6. Куркума. …
  7. Вітамін D…
  8. Вітамін Е.

Більшість клітин потребує цукор (глюкоза) добре працювати, тому що глюкоза дає їм енергію для роботи. Ракові клітини нічим не відрізняються. Вони використовують багато цукру, коли ростуть і поширюються. Це також вірно для плоскоклітинного раку шкіри, другої за поширеністю форми раку шкіри.