Який закон відбивання кульок?

Коли м’яч котиться або б’ється об стіну без обертання, він відскакує від стіни та рухається у промені, який утворює зі стіною кут, рівний куту, під яким м’яч відскочив від стіни.

М'яч, що стрибає, підкоряється закону відображення, який говорить про це кулька залишає поверхню під тим самим кутом, під яким вона підійшла до поверхні.

Колиска покликана продемонструвати збереження енергії та імпульсу, обидва з яких включають масу. Удар однієї кульки перемістить іншу кульку такої ж маси на таку ж відстань з тією ж швидкістю. Іншими словами, над другою кулею він виконає таку саму роботу, як гравітація з першою.

Якщо дві або більше куль підтягнути вгору та відпустити, така ж кількість куль буде штовхнута з кінця кульок, що спочивають.. Імпульс визначається як маса, помножена на швидкість. Збереження імпульсу стверджує, що імпульс системи залишається постійним за умови відсутності сил тертя.

Перший закон відбивання стверджує, що падаючий промінь, відбитий промінь і нормаль до поверхні дзеркала лежать в одній площині. Другий закон відбиття стверджує, що кут відбивання дорівнює куту падіння. Обидва кути вимірюються відносно нормалі до дзеркала.

Коли м’яч котиться або б’ється об стіну без обертання, він відскакує від стіни та рухається у промені, який утворює зі стіною кут, рівний куту, під яким м’яч відскочив від стіни. Це зображення кута падіння та кута відбиття.