Який знімок NASA зробило 7 листопада 2013 року?

Спектрорадіометр середньої роздільної здатності (MODIS) на NASA Аква

Аква

Aqua, латинська вода, є супутникова місія NASA Earth Science названа через велику кількість інформації, яку місія збирає про кругообіг води на Землі, включаючи випаровування з океанів, водяну пару в атмосфері, хмари, опади, вологість ґрунту, морський лід, лід на суші та сніговий покрив на .. .

супутник отримав це природне кольорове зображення Супертайфун Хайян

Супертайфун Хайян

Тайфун Хайян, відомий на Філіппінах як супертайфун Йоланда, був один із найпотужніших тропічних циклонів, коли-небудь зареєстрованих. Вийшовши на сушу, Хайян спустошив частини Південно-Східної Азії, зокрема Філіппіни.

https://en.wikipedia.org › wiki › Тайфун_Хайян

коли він рухався на захід до узбережжя Філіппін. Зображення було отримано о 13:25. місцевий час (4:25 за всесвітнім часом) 7 листопада 2013 р. 7 листопада 2013 р.

Середа, 13 листопада 2013 р.: Космічний телескоп Хаббл створив найкраще зображення Антенні галактики, слідуючи його попереднім фотографіям 1997 та 2006 років. Покращення, зроблені під час місій з обслуговування, дозволили досягти цього досягнення.

NASA MODIS Зображення дня: 7 листопада 2007 р. – Пил над Червоним морем. 3 листопада 2007 року біля узбережжя Саудівської Аравії та над Червоним морем злетів пиловий стовп. MODIS на супутнику NASA Terra зробив цей знімок того ж дня.

Це зображення MODIS, зроблене супутником NASA Aqua 10 листопада 2013 року, показує айсберг, який був частиною льодовика Пайн-Айленд і зараз відділяється від континенту Антарктида.

7 листопада 2011 року спектрорадіометр із помірною роздільною здатністю (MODIS) на супутнику NASA Terra зробив це зображення природного кольору серпанок над Бангладеш і Бенгальською затокою. Фермери на північному заході Індії часто розпалюють сільськогосподарські пожежі в цю пору року, і ці пожежі, безсумнівно, сприяють серпанку.

24 листопада 2013 року він зробив головну фотографію багатошарова лінзоподібна хмара, що ширяє біля гори Діскавері, вулкан приблизно за 70 кілометрів (44 милі) на південний захід від Мак-Мердо.