Який звук скорочення серця?
Тони серця зазвичай описують як a звук луп-дап. Ці звуки викликані закриттям клапанів серця. Незвичайні тони серця називаються шумами. 9 квітня 2024 р
Перший звук, низький, злегка подовжений «луб», виникає, коли атріовентрикулярні клапани закриваються, коли шлуночки серця починають скорочуватися. Після короткої паузи цей звук супроводжується різкішим, більш високим «дупом», що виникає внаслідок закриття аортального та легеневого клапанів.
Перший тон серця (S1) являє собою закриття атріовентрикулярних (мітрального та трикуспідального) клапанів, оскільки тиск у шлуночках перевищує тиск у передсердях на початку систоли. (пункт а). S1 зазвичай є одним звуком, оскільки закриття мітрального та трикуспідального клапанів відбувається майже одночасно.
Нормальні тони серця бувають парами. Звуки часто описують як постійне «лаб-даб, лаб-даб». Перший «луб-даб» — це звук закриття мітрального та трикуспідального клапанів. Другий «лаб-даб» — це звук аортального та легеневого клапанів, що незабаром після цього закриваються..
Перший тон серця: викликаний атріовентрикулярні клапани – мітральний (М) і трикуспідальний (Т). Другий тон серця, викликаний півмісяцевими клапанами – аортальним (A) і легеневим/легеневим (P). У здорових дорослих людей існує два нормальних тони серця, які часто описуються як луб і дуб, які виникають послідовно з кожним ударом серця.
Серце як насос Як і інші м’язи, головною функцією м’язових волокон передсердь і шлуночків є скорочення та створення сили. Ці м'язові волокна оточують порожнисті порожнини, заповнені кров'ю. Тому їх скорочення створює тиск усередині порожнини, і цей тиск приводить в рух потік.