Якою була мета Конвенції про біологічне різноманіття за підсумками Саміту Землі 1992 року?
Основними цілями Конвенції про біологічне різноманіття (КБР) є збереження біологічного різноманіття, його стійке використання та справедливий і справедливий розподіл вигод, що виникають в результаті комерційного та іншого використання генетичних ресурсів.
Основною метою «Саміту Землі» в Ріо було вироблення широкого порядку денного та нового плану міжнародних дій з питань навколишнього середовища та розвитку, які б допомогли спрямувати міжнародну співпрацю та політику розвитку у двадцять першому столітті.
Конвенція про біологічне різноманіття (КБР) має три основні цілі: збереження біологічного різноманіття; стале використання компонентів біологічного різноманіття; справедливий і справедливий розподіл вигод від використання генетичних ресурсів.
Будучи першим глобальним договором, який забезпечив правову основу для збереження біорізноманіття, Конвенція встановила три основні цілі: збереження біологічного різноманіття; стале використання його компонентів; справедливий і справедливий розподіл вигод від використання генетичних ресурсів.
У 1992 році на саміті Землі, що проходив у Ріо-де-Жанейро, Бразилія, світові лідери домовилися про комплексну стратегію «сталого розвитку» — задоволення наших потреб, гарантуючи, що ми залишимо здоровий і життєздатний світ майбутнім поколінням.
Основні висновки Він встановив концепцію сталого розвитку, спрямовану на баланс захисту навколишнього середовища, економічного зростання та соціальної справедливості для майбутніх поколінь.. Це призвело до трьох основних угод: Рамкова конвенція ООН про зміну клімату (РКЗК ООН): глобальна основа для вирішення проблеми зміни клімату.