Якою людиною був професор Шонку?

Професор Трілокешвар Шонку (бенгальська: প্রফেসর শঙ্কু

প্রফেসর শঙ্কু

Професор Шонку є збірка з дев’яти науково-фантастичних оповідань Сатьяджита Рея, в яких розповідається про вигаданого вченого-винахідника професора Шонку. Збірка була вперше опублікована в 1965 році калькуттським видавцем NewScript Publications.

https://en.wikipedia.org › wiki › Професор_Шонку_(короткий_сто…

) є a вигаданий вчений і винахідник створено Сатьяджит Рей

Сатьяджит Рей

Звичайним кіномонтажником Рея був Дулал Датта, але режисер зазвичай диктував монтаж, а Датта виконував фактичну роботу.

https://en.wikipedia.org › wiki › Satyajit_Ray

в однойменній серії бенгальських науково-фантастичних книжок, що виходять з 1965 року. Він є центральним героєм серіалу.

Літній вчений Трілокешвар Шонку підкорив серця та уми. Перед вами був цей бенгальський ексцентричний вчений, чий талант і знання були неперевершені в усьому світі, чиї експедиції в далекі місця представляли захоплюючі пригоди, а винаходи були неймовірно могутніми.

Відповідь: Він так думав Прахад дурень, але іноді повільні та дурні люди виявляють більше сміливості, ніж розумні. Ось чому він хотів взяти Прахлада з собою.

Професор Шонку їде до Багдада, Ірак взяти участь у міжнародній конференції винахідників. Там він зустрічає професора Гольдштейна та професора Петручі, і вони обговорюють славу стародавньої шумерської цивілізації. Всі вони вихваляють винаходи шумерської цивілізації.

Q7: Яку дивну істоту побачив професор Шонку? Опишіть його зовнішній вигляд. Відповідь: Дивна істота була близько чотирьох футів заввишки, мав ноги й ступні, але подібні до плавців руки, велику голову з єдиним великим зеленим оком і широкий беззубий рот. Його тіло було вкрите риб'ячою лускою.

вигаданий вчений, професор Трілокешвар Шонку (бенгальська: প্রফেসর শঙ্কু) є вигаданий вчений і винахідник створений Сатьяджитом Реєм у однойменній серії бенгальських науково-фантастичних книжок, які вийшли з 1965 року. Він є центральним героєм серіалу. Професор Шонку живе в Гіріді.