Яку функцію виконують двоядерні клітини?
Таким чином, двоядерна клітина жуйних відіграє центральну роль у формування структур і виділень на межі фето-матері які можуть мати вирішальне значення для встановлення та збереження вагітності.
Двоядерні клітини є клітини, що містять два ядра. Цей тип клітин найчастіше зустрічається в ракових клітинах і може виникати з різних причин. Бінуклеацію можна легко побачити за допомогою фарбування та мікроскопії. Загалом бінуклеація має негативний вплив на життєздатність клітин і наступний мітоз.
Наприклад, багатоядерні клітини допомога у відновленні пошкоджених тканин. Крім того, ці гігантські клітини, як їх ще називають, відіграють важливу роль у виведенні з організму патогенних мікроорганізмів, таких як бактерії, паразити та грибки, перш ніж вони спроможні спричинити хворобу чи інфекцію.
Великі двоядерні клітини, схожі на RS-клітини, можна побачити при різних доброякісних і злоякісних захворюваннях, таких як інфекційний мононуклеоз, неходжкінська лімфома (НХЛ), меланома, низькодиференційована карцинома, недиференційована назофарингеальна карцинома, солідні пухлини та саркоми.
Двоядерні клітини зароджуються в печінці в результаті нездатності двох імовірних дочірніх клітин поділитися під час мітозу, хоча ядро розділилося. 3. Оскільки кожне з цих дочірніх ядер є диплоїдним, двоядерна клітина є тетраплоїдною.
Навпаки, двоядерні клітини є синтетичними клітинами, які виробляють такі гормони, як плацентарний лактоген і прогестерон (Дуелло та ін., 1986, Майерс і Реймерс, 1988).