Яку воду слід використовувати для калібрування pH-метра?
Для одноточкового калібрування використовуйте a Буферний розчин pH 7,0. Щоб запобігти забрудненню, не занурюйте електрод у пляшку, викидайте буфер після використання та не виливайте буфер назад у пляшку. 3- Вийміть електрод pH-метра з розчину для зберігання та промийте його дистильованою водою.15 березня 2022 р.
дистильована вода. Важливо зазначити, що перед вимірюванням солоності рефрактометри необхідно відкалібрувати на точність за допомогою дистильована вода. Дистильована вода не містить солей і використовується для налаштування рефрактометра на нульове значення. Щоб розпочати калібрування, обережно вийміть рефрактометр із захисного кожуха.');})();(function(){window.jsl.dh('RZfrZpreI9q6i-gP89GL6Q0__23','
Для високоточних вимірювань рН використовується триточкове калібрування (рН 4, рН 7 і рН 10). Після промивання дистильованою водою датчик рН (електрод) вставляється в розчин, доки рівень рН не стабілізується, а рН-метр правильно узгодить значення рН калібрувального розчину.
Ви використовуєте буферні розчини з відомим рН, щоб ви могли налаштувати глюкометр. Спочатку почніть з Буферний розчин pH7, а потім буферний розчин pH4. Однак обов’язково використовуйте свіжий буферний розчин для кожного калібрування pH-метра.
З огляду на це, якщо у вас є відкалібрований зонд і трохи більше кмітливості своїми руками, ці буферні/калібрувальні розчини можна зробити за допомогою вода та різні хімічні речовини, такі як KOH (монофосфат калію, рН близько 7) і лимонна кислота (рН близько 4) назвати декілька.
На папері, з використанням дистильована вода оскільки pH 7,0 має сенс, оскільки константа іонізації становить 1 x 10-14, а концентрація іонів водню становить 1 x 10-7 моляр при 77 °F (25 °C).