За яким принципом працюють колони знесолення?

Знесолювальні колони використовують принцип ексклюзійна хроматографія, яка також називається гель-фільтраційною хроматографією. Окрім знесолення, іншим основним застосуванням ексклюзійної хроматографії є ​​фракціонування за розміром. Намистини матриці в колонці виключення розміру містять пори.

Процес знесолення складається з змішування нагрітої сирої нафти з промивною водою та хімікатами для розщеплення емульсії. Правильне змішування має вирішальне значення для видалення солі та досягається за допомогою змішувальних клапанів і статичних змішувачів. Емульсія розбивається електростатичним полем високої напруги в гравітаційному відстійнику.

Цей метод зазвичай називають знесоленням, якщо є мета для видалення буферних солей із зразка в обмін на воду (з водою, яка використовується для попереднього врівноваження смоли для гель-фільтрації). Буферний обмін — це термін, який використовується, коли один набір буферної солі в зразку замінюється на інший набір.

Знесолення відбувається, коли буферні солі та інші малі молекули видаляються із зразка в обмін на воду (при цьому смола попередньо врівноважена у воді). Буферна заміна відбувається, коли буферні солі в зразку замінюються на солі в іншому буфері.

Вилучення на основі стовпців – це метод, який використовує селективне зв'язування нуклеїнової кислоти з твердою матрицею, такою як діоксид кремнію, яка упакована в колонку. Після лізису нанесіть клітинний лізат на колонку в присутності буфера з високим вмістом солі, що дозволить нуклеїновій кислоті та білкам, що зв’язують нуклеїнову кислоту, адсорбуватися на матриці.

Принцип знесолення та буферного обміну Ексклюзійна хроматографія є ефективним методом поділу компонентів за розміром. Смола WorkBeads Dsalt має приблизну межу виключення (Mr) 5000 для глобулярних білків і великих пептидів і 10 пар основ (bp) для нуклеїнових кислот.