Хто не може пити нарзан: список обмежень та протипоказань

Нарзан – Це мінеральна вода, якій притаманні лікувальні властивості. Її щоденне споживання здатне надати позитивний вплив на організм, налагоджуючи роботу травної та нервової систем, покращуючи обмін речовин та підтримуючи загальний тонус. Однак не всім рекомендується пити нарзан, особливо тим, хто страждає на деякі захворювання або має певні особливості організму.

Першим та головним обмеженням у вживанні нарзану є алергічна реакція на мінеральні води або на один із компонентів, присутніх у ній. Якщо у вас спостерігаються симптоми алергії, такі як висипання на шкірі, свербіж, набряки або утруднене дихання, то слід утримуватися від вживання нарзану і звернутися за медичною допомогою.

Також вживання нарзану небажане при захворюваннях нирок, особливо у випадках, коли спостерігається порушення функції ниркової фільтрації та виведення рідини з організму. Нарзан є діуретиком, він здатний збільшити обсяг сечі, що може негативно вплинути на стан нирок і загострити симптоми захворювань. Тому, якщо у вас є проблеми з нирками, слід проконсультуватися з лікарем перед початком нарзану.

Кому не можна пити нарзан
Ім'яПідлогаВікПричина
1АндрійЧоловічий45Хвороба печінки
2СвітланаЖіночий30Вагітність
3МиколаЧоловічий20Алергія
4ОленаЖіночий50Гастрит

Кому протипоказана мінеральна вода?

Крім того, лікар-гастроентеролог не рекомендує пити мінеральну воду людям із захворюванням нирок та цирозом печінки. Також протипоказано пити мінералку без консультації з лікарем людям із серцевою недостатністю та гіпертонічною хворобою.

Кому шкідливо пити мінеральну воду?

Чим шкідлива мінеральна вода — Надлишок мінеральних солей може негативно вплинути на пацієнтів із захворюваннями нирок, серцево-судинних захворювань, що супроводжуються набряками та підвищеним артеріальним тиском, — каже Галина Барташевич.

Кому не можна пити галявину квасову?

Протипоказання. При гастриті з підвищеною кислотністю, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, запаленні підшлункової залози, шлунка, жовчних проток, злоякісних захворюваннях органів травлення. Збережена копія