Що робити, якщо немає свічок: поради та альтернативи

Свічки є одним із найпопулярніших джерел світла, особливо в ситуації, коли відключається електрика або не вистачає лампочок. Але що робити, якщо в будинку не лишилося свічок? Існують кілька альтернативних способів забезпечити висвітлення у разі їх відсутності.

Замість свічок можна використовувати ліхтарики та настільні лампи. Ліхтарики можуть бути виконані у вигляді автономної завантажуваної батареї, а настільні лампи зазвичай підключаються до розетки. Обидва варіанти дозволяють отримати досить яскраве світло, яке може замінити свічки протягом певного часу.

Інший варіант – використання мобільного телефону або планшета як джерело світла. Сучасні пристрої мають яскраві екрани, які можуть висвітлити кімнату. Деякі програми навіть спеціально розроблені для створення світлових ефектів та імітації світлового світла. Це може бути корисним, якщо ви хочете створити атмосферу тепла та затишку.

І нарешті, насамкінець, ви завжди можете використовувати наявність вікон у вашій кімнаті. Денне світло з вікна може послужити чудовою альтернативою свічкам, особливо протягом дня. Якщо є можливість, відкрийте штори або фіранки, щоб дозволити максимально посилити вхідне світло. Звичайно, це не підходить для нічного часу, але протягом світлого часу доби допоможе впоратися з відсутністю свічок.

Що робити, якщо немає свічок
ПроблемаРішення
Немає свічок для освітленняВикористовуй ліхтарик або настільну лампу
Немає свічок для романтичного настроюСтвори романтичну атмосферу за допомогою декоративних ламп
Немає свічок для релаксаціїПостав музику, застосуй ароматерапію і прийми гарячу ванну

Що вставляють у торт замість свічок?

Найпростіший варіант – запальничкою або звичайною свічкою. Але куди ефектніше виглядатиме, якщо Ви підпалите свічку-салют для торта іншою такою свічкою.

Як зробити свічку в домашніх умовах із підручних засобів?

Тертий парафін або звичайну свічку розтопіть на водяній бані в металевій ємності та залийте банку з картоном, заповнивши її до краю картонного наповнювача. За кілька годин парафін застигне – свічка буде готова. Час горіння окопної свічки сягає 8 годин.

Чи можна зробити свічку з мила?

Якщо у вас є мило (підійде як господарське, так і звичайне, косметичне), оцет і гніт, можна зробити свічку власноруч. Саме такий винахід запатентував у 1825 році французький вчений Мішель-Ежен Шеврель як заміну дорогим свічкам із бджолиного воску. Збережена копія

Які бувають свічки для дому?

Ось найбільш популярні види свічок серед покупців:

  • Воскові свічки. По-іншому їх називають «церковні свічки», хоч і в церквах зараз масово користуються свічками з парафіну. …
  • Парафінові свічки. …
  • Стеаринові свічки. …
  • Свічки із функціональної свічкової маси. …
  • Гелеві свічки.