Цанга і хвостовик однакові?

The хвостовик

хвостовик

Хвостовик є кінець свердла, захоплений патроном дрилі. Ріжучі кромки свердла контактують із заготовкою та з’єднуються через вал із хвостовиком, який вставляється в патрон.

https://en.wikipedia.org › wiki › Хвостовик_свердла

це суцільна частина вала фрези. Це частина біта, який входить до маршрутизатора цанга

цанга

Цанга /ˈkɒlɪt/ є сегментований рукав, стрічка або комір. Одна з двох радіальних поверхонь цанги зазвичай має конусну форму (тобто усічений конус), а друга — циліндричну.

https://en.wikipedia.org › wiki › Collet

і фіксується цанговою гайкою. На нижньому кінці хвостовика знаходиться корпус свердла, частина, яка містить різець або різці, які формують або ріжуть деревину.

Ви не можете використовувати кінцеву фрезу 6 мм із цангою 1/4”.. Розмір кінцевої фрези завжди повинен відповідати розміру цанги, оскільки ви ризикуєте, що кінцева фреза випаде. Вам знадобляться цанги різного розміру, щоб мати можливість використовувати біти різного розміру.

Фрезери з цанговим корпусом 1/4" розроблені для роботи з масою та навантаженням Лише фрези 1/4".. Як відомо, фрези з хвостовиком 1/2" можуть мати набагато більші профілі, ніж фрези з хвостовиком 1/4". Небезпечно створювати великий профіль на хвостовику діаметром лише 1/4 дюйма.

визначення: Цанга є підвидом патрона який утворює комір навколо об’єкта, який потрібно утримувати, і чинить затискну силу, коли його затягують. Цангові цанги зазвичай використовуються у фрезерних верстатах, токарних верстатах, фрезерних машинах, наконечниках з гнучким валом і мікромоторними наконечниками та інших точних машинах.

Важливим компонентом будь-якої фрези є цанга що утримує фрезу на місці, коли вона обертається зі швидкістю понад 20 000 об/хв. Цанга — це шматок точно обробленої сталі, розточений відповідно до хвостовика фрези та звужений із зовнішнього боку для ковзання в порожнистий шпиндель двигуна фрези.

Хвостовик — це суцільна частина вала фрези. Це частина свердла, яка вставляється в цангу фрези і закріплюється цанговою гайкою. На нижньому кінці хвостовика знаходиться корпус свердла, частина, яка містить різець або різці, які формують або ріжуть деревину.