Чи безпечно жити біля газокомпресорної станції?

Деякі з небезпек включають приземний озон, спричинений частково випарами бензину, небезпеку ґрунтових вод через витік нафтопродуктів у землю та небезпеку впливу інших хімічних речовин, які можуть використовуватися на станції, якщо це також ремонтна майстерня. поки ви заправляєте свою машину.

Деякі з них включають: Вибухи, пожежі, витоки та розливи….. плюс неконтрольовані викиди летких органічних сполук (ЛОС) і оксидів азоту (NOx), а також інші потенційні загрози опромінення, такі як радон-222 і свинець.

Компресорні станції підтримують тиск уздовж газопроводів для підтримки потоку газу. на жаль, вони викликають занепокоєння для здоров’я людини, оскільки виділяють хімічні забруднювачі в повітря, іноді на рівнях, вищих за національні стандарти якості повітря.

Щоразу, коли ви живете поблизу заводу чи фабрики, яка виробляє або обробляє небезпечні матеріали, існує ймовірність того, що ці матеріали можуть витекти або спалахнути, завдаючи шкоди сусіднім будівлям, ландшафтам і, звичайно, людям. Газова установка може стати небезпечною, якщо газ запалюється або забруднює повітря.

Ці шкідливі сполуки включають: бензол, толуол, етилбензол і ксилол (BTEX). З них бензол є найбільш шкідливим для здоров’я людини компонентом бензину. Серед негативних наслідків бензолу для здоров’я: рак, анемія, підвищена сприйнятливість до інфекцій і низька вага при народженні.