Чи справді Архімед сказав Еврика?
Архімед у пориві радості вискочив прямо з ванни і побіг голим вулицями з криками «Еврика!». – «Я знайшов!». Невдовзі золотар зізнався, і з ним розправився король. Архімед продовжив цю думку, щоб дійти до принципу плавучості.
Архімед нібито, Архімед був настільки схвильований і схвильований цим відкриттям, що негайно вискочив із ванни та побіг на вулицю, щоб сказати королю, голосно вигукуючи «Еврика!»;})();(function(){window.jsl.dh( 'hHLtZvDTNv3-ptQP2ITtkQc__38','
Альберт Ейнштейн У 1907 році, у віці 28 років, Ейнштейн працював у патентному бюро в Берні, Швейцарія, коли, за його власними словами, «одного дня раптово стався прорив». Замість того, щоб зосередитися на роботі, його думки блукали: «Якщо людина падає вільно, вона не відчуває своєї ваги». Відповідь Ейнштейна на його…
Знаючи, що золото важче за інші метали, які міг би замінити виробник корони, Архімед мав свій метод визначити, що корона не є чистим золотом. Забувши, що він роздягнений, він бігав голим вулицями від свого дому до короля з криками «Еврика!»
Він зрозумів, що об’єкти, виготовлені з однакового матеріалу і мають однакову вагу, повинні витісняти однакову кількість води. «У мене є!» — закричав він. Але, будучи греком, він насправді сказав: «Еврика!» Він вискочив з ванни і вибіг на вулицю, кричачи «Еврика!» знову і знову.
Архімед із Сіракуз (/ˌɑːrkɪˈmiːdiːz/ AR-kim-EE-deez; бл. 287 – бл. 212 до н. е.) був старогрецька математик, фізик, інженер, астроном і винахідник із стародавнього міста Сіракузи на Сицилії.