Чим був відомий Тойотомі Хідейосі?

Тойотомі Хідейосі (нар. 1536/37, Накамура, Провінція Оварі

Провінція Оварі

Owari може стосуватися: Мандарин Owari, широко культивований фрукт японського походження. Додаткові теми, пов’язані з Японією: Дім Оварі, гілка сім’ї клану Токугава, яка правила Японією в епоху Едо. Провінція Оварі, колишня область в Японії.

https://en.wikipedia.org › wiki › Оварі

[тепер у префектурі Айті], Японія — помер 18 вересня 1598 р., Фусімі) був феодал і головний імперський міністр (1585–98), який завершив об’єднання Японії в 16 столітті, розпочате Ода Нобунага

Ода Нобунага

Ода Нобунага (народився 1534 р., провінція Оварі, Японія — помер 21 червня 1582 р., Кіото) був Японський воїн і урядовець який скинув сьогунат Асікага (або Муроматі) (1338–1573) і поклав край тривалому періоду феодальних воєн, об’єднавши під своєю владою половину провінцій Японії.

https://www.britannica.com › біографія › Ода-Нобунага

.4 дні тому

Хідейосі став фактичний лідер Японії і отримав престижні посади дайджо-дайдзін і кампаку до середини 1580-х років. Хідейосі розпочав японське вторгнення до Кореї в 1592 році з початковим успіхом, але подальша військова безвихідь підірвала його престиж перед його смертю в 1598 році.

Хідейосі піднявся зі скромного середовища до військового верховного глави країни, а потім і він реорганізував класову систему, започаткував податкові реформи, побудував замки, відновив храми та розпочав два вторгнення в Корею.

Він почав свою політику миру з роззброєння фермерів. У 1588 році Хідейосі наказав вилучити всю зброю у фермерів. Його назвали «Велике полювання на мечі», і воно фактично скоротило бойове населення Японії до класу самураїв, який становив близько шести відсотків населення.

Битва при Сізугатаке (賤ヶ岳の戦い, Shizugatake no Tatakai) відбулася в період Сенгоку в Японії між Тойотомі Хідейосі (тоді Хасіба Хідейосі) і Шибата Кацуї у Сізугатаке, провінція Омі, протягом двох днів, починаючи з 20-го числа четвертого місяця Тенсьо 11 (еквівалентно 10-11 червня…

Також припускають, що Хідейосі планував вторгнення до Китаю, щоб здійснити мрії свого покійного володаря Оди Нобунаги та пом’якшити можливу загрозу громадянських заворушень або повстань, яку представляє велика кількість самураїв і солдатів, які зараз простоюють, в об’єднаній Японії.