Чим дигіпак відрізняється від звичайного альбому?

Різниця з digipak така гаманець/куртка для компакт-дисків має пластиковий лоток, у який диск замикається – загалом це більш міцний продукт. Історія digipak починається з 1974 року, коли голландська компанія Philips почала розробку оптичного цифрового аудіодиска з кодом виправлення помилок.

Digipak має майже таку саму форму, форму та розмір, що й стандартний CD Jewel Case. Але його зовнішня конструкція виготовлена ​​з картону, надрукованого на замовлення, а компакт-диски утримуються на місці, замикаючись у пластиковий лоток.

Дігіпаки є вид упаковки для компакт-дисків і DVD, зроблений з картону. Він містить внутрішній пластиковий тримач, який може вмістити більше одного диска. Диски в футлярі для компакт-дисків digipak утримуються на Flexi trays (лотки з пластику), приклеєні до картонної кришки.

Різниця в тому, що Digipak — це лише футляр для вторинної переробки – футляр для компакт-диска. Це не справжній компакт-диск. Він працює як обкладинка для диска, і він зроблений з картки. Отже, коли ми говоримо про компакт-диск Digipak, ми маємо на увазі футляр (Digipak) і компакт-диск у футлярі.

Це як міні-версія справжнього альбому, у формі футляра для коштовностей (звичайного футляра для компакт-дисків), але оформленого як книга або обкладинка. Деякі альбоми роблять це як спеціальну версію або вони використовуються для версій альбомів для учасників (оскільки фотокнига менша та не має стільки включень).

Пропозиція цифрових альбомів зручність і гнучкість, що дозволяє користувачам створювати персоналізовані списки відтворення та легко відкривати нову музику. Цифровий ландшафт змінив музичну індустрію, дозволивши незалежним виконавцям випускати свою музику безпосередньо шанувальникам без потреби в традиційному лейблі.