Чим літній ліс відрізняється від осіннього?

Камбій. Підказка: Осінній ліс є результатом вторинний ріст

вторинний ріст

У ботаніці вторинне зростання є ріст, який виникає в результаті поділу клітин у камбіях або бічних меристемах і викликає потовщення стебел і коренів, тоді як первинний ріст — це ріст, який відбувається в результаті поділу клітин на кінчиках стебел і коренів, що спричиняє їх подовження та дає початок первинній тканині.

https://en.wikipedia.org › wiki › Secondary_growth

тканини ксилеми в рослинах протягом осіннього або літнього сезону. Осіння деревина лежить всередину літньої і має товсті стінки навколо судин.

Восени та взимку камбій менш активний, утворюючи меншу кількість деревини. Така деревина є темніше на вигляд і складається з вузьких і дрібних компонентів ксилеми з відносно товщими стінками. Такий камбій називають пізньою або осінньою деревиною.

В осінньому лісі, елементи ксилеми, тобто трахеїди та судини, більш потовщені через відкладення, отже, вужчі порівняно з ялинкою. Камбій активніший навесні та утворює судини ксилеми з більш широкими порожнинами, які називаються весняною деревиною або ранньою деревиною.

Весна має світліший колір і меншу щільність. Осінній ліс є темніше за кольором і має більшу щільність. Перехід від весняної до осінньої деревини відбувається повільно. Перехід від осіннього лісу до весняного відбувається швидко.

Річні кільця Це відоме як рання деревина або весняна деревина. Протягом осіннього сезону вторинна ксилема розвиває потовщені клітинні стінки, утворюючи пізню деревину, або осінню деревину, яка є щільніше ранньої деревини.

Підказка: Осіння деревина є результатом вторинного росту тканини ксилеми в рослинах в осінній або літній період. Осіння деревина лежить всередину літньої і має товсті стінки навколо судин.З іншого боку, джерельце має тонкі стінки навколо судин.