Чим відома Єлизаветинська епоха?
Єлизаветинський вік прийнято вважати часом
що надихнув національну гордість через класичні ідеали, міжнародну експансію та морський тріумф. Це англійське Відродження побачило розквіт поезії, музики та літератури.
Цей «золотий вік» представляв апогей англійського Відродження і побачив розквіт поезії, музики та літератури. Епоха найбільш відома свій театр, оскільки Вільям Шекспір та багато інших створювали п’єси, які позбавили минулого стилю англійського театру.
У народі називають «золотим віком», це був проміжок часу, який характеризувався відносним миром і процвітанням і розквітом художньої, літературної та інтелектуальної культури до такого ступеня що його (разом з наступним правлінням Якова I) іноді називають «англійським Відродженням».
Основні характеристики Єлизаветинської епохи:
- Епоха англійського Відродження, помітна через розквіт мистецтва, культури та літератури.
- Період географічних досліджень і розширення Британської імперії.
- Релігія була ключовим аспектом, особливо заснування англійської протестантської церкви.
Правління Єлизавети I (1558–1603) часто називають «золотим віком» Англії – періодом, коли були відкриті нові світи, мистецтво процвітало, а релігійні потрясіння, які визначали режими попередніх монархів, змінилися відносною стабільністю.
Золотий вік є період, який вважається вершиною в історії країни чи народу, період часу, коли були досягнуті найбільші досягнення. Термін походить від ранніх грецьких і римських поетів, які використовували його для позначення часу, коли людство жило в кращий час і було чистим (див. Золотий вік).