Чим відрізняється нержавіюча сталь від хірургічної нержавіючої сталі?

Різниця між хірургічна нержавіюча сталь

хірургічна нержавіюча сталь

Хірургічна нержавіюча сталь сорт нержавіючої сталі, що використовується в біомедичних цілях. Найбільш поширеними «хірургічними сталями» є аустенітна нержавіюча сталь SAE 316 і мартенситна нержавіюча сталь SAE 440, SAE 420 і 17-4.

https://en.wikipedia.org › wiki › Хірургічна_нержавіюча сталь

а нержавіюча сталь знижується до рівня стійкості до корозії. Хірургічна сталь має більш високу міцність. Ці сталі містять мінімум 13% хрому. Хірургічна сталь затверділа та містить щонайменше 0,2% вуглецю. 2 лютого 2024 р.

Згодом усі типи нержавіючої сталі піддаються корозії та плямам. Хірургічна сталь не є винятком, хоча високий вміст хрому може зробити її набагато міцнішою, ніж стандартна нержавіюча сталь. Правильні процедури очищення можуть значно продовжити термін служби хірургічних сталевих інструментів.

Деякі загальноприйняті види хірургічної сталі включають аустеніт 316 нерж і мартенситна нержавіюча сталь 440 і 420.

Саме додавання хрому надає сталі її унікальні нержавіючі властивості, стійкі до корозії. Аустенітні нержавіючі сталі 304 і 316 вважаються хірургічними або медичними нержавіючими сталями, це найпоширеніші нержавіючі сталі.

Нержавіюча сталь 304 304 сплав нержавіючої сталі є найпоширенішою та універсальною маркою в сімействі нержавіючої сталі. Він містить приблизно 18% хрому та 8% нікелю. Примітно, що він не містить молібдену. Нержавіюча сталь 304 має високу стійкість до атмосферної корозії, води та багатьох хімічних речовин.');})();(function(){window.jsl.dh('gLjsZvbBD6zbptQPpOmYmAU__44','

Нержавіючі сталі схильність до щілинної корозії (корозія між частинами), яка спостерігається, коли імплантат складається з кількох частин, таких як пластина та гвинти. Крім того, нержавіюча сталь є дещо пластичною, що може призвести до деформації імплантату.