Що готує стейк чорно-синій?

Так само, як і блакитний стейк, внутрішня сторона чорно-синього стейка червона і майже не готується. Чорно-синій стейк відрізняється цим зовнішня сторона обвуглена, а не обгоріла, надаючи стейку унікальне поєднання добре прожареного зовні та ніжного червоного кольору всередині.

Пояснення, подане в меню, обертається навколо сталеварів, які готують стейки на гарячому залізі. Замість того, щоб дзвонити цьому Пітсбург рідко (принаймні в Міннеаполісі), вони називають його Pittsburgh Blue або чорно-синій. Чорний означає вугілля, а синій — рідкісну внутрішню частину стейка.

Порівняння синього стейка з іншими рівнями готовності

  • Блакитний стейк: Блю-стейк готується при максимальній температурі 115 градусів, але зазвичай відривається від вогню на 105-110 градусів. …
  • Рідкий стейк: рідкий стейк готується при максимальній температурі 120 градусів, віддаляючись від джерела тепла, коли всередині досягає 115 градусів.

По суті, чорніння стейка передбачає обсмажте стейк на дуже сильному вогні в чавунній сковороді, щоб надати йому майже підгорілої зовнішньої скоринки, але ніжного, як потрібного внутрішнього приготування. Спочатку це може здатися не дуже апетитним, але це один із способів приготування, який ви повинні використовувати, поки не спробуєте.

Блю стейк — це рідкісний стейк, який готується при дуже низькій внутрішній температурі. Його називають блакитним тому що він стає блакитним або фіолетовим до контакту з повітрям. Цей колір змінюється через насиченість киснем міоглобіну, основного білка яловичини.

Щоб безпечно їсти стейк, обсмажте його на грилі або на сильному вогні. Потім доведіть внутрішню температуру до 120-125°F (рідкісне), 125-130°F (середнє рідке) або 135-140°F. Щоб безпечно їсти яловичий фарш, внутрішня температура повинна бути 160°F.