Що є в спортзалі?

У західних країнах «спортзали» часто описують місця з закриті або відкриті майданчики для гри в баскетбол, хокей, теніс, бокс або боротьбу, а також з обладнанням і машинами, які використовуються для тренувань фізичного розвитку або для виконання вправ.

Незалежно від того, чи є у вас найсучасніші гребні тренажери та бігові доріжки, чи йога-заповідник із килимками, блоками та підкладками, усе тренажерне обладнання повинно допомагати учасникам виконувати вправи та досягати своїх фітнес-цілей. Стандартне обладнання тренажерного залу включає гантелі, силові тренажери, гирі, стійки для присідань і кардіотренажери.

Тренажерні зали часто використовуються для тренувань усього тіла, ймовірно, включатимуть елементи аеробні вправи та анаеробні вправи, що досягається за допомогою чого завгодно: від тренажера для бігу до килимка для йоги. Тренування часто виконуються поодинці, але більшість тренажерних залів пропонують індивідуальні тренування.

Прагніть мати аеробний фітнес, силові тренування, основні вправи, тренування балансу, гнучкості та розтяжки у вашому плані вправ. Вам не потрібно використовувати кожен із цих елементів у кожному фітнес-тренуванні. Але додавання їх до вашого звичайного розпорядку дня може допомогти вам бути здоровими на все життя.

Від штанги та гантелі до стрічки опору та кардіотренажерів, ми розглянемо основні моменти, щоб покращити ваші знання про тренування. Якщо ви встановлюєте домашній тренажерний зал чи відвідуєте фітнес-центр, цей посібник допоможе вам точно знати, для чого використовується кожен елемент обладнання.

Деякі хороші силові вправи для початківців включають:

  1. Присідання.
  2. Випади.
  3. Віджимання.
  4. Підтягування.
  5. Дошки.
  6. хрускіти.
  7. Підняття ніг.