Що найкраще пояснює морський бриз?
Морські бризи виникають у спекотні літні дні через неоднакові швидкості нагрівання землі і води. Протягом доби поверхня суші нагрівається швидше, ніж поверхня води. Тому повітря над сушею тепліше, ніж повітря над океаном.
морський бриз, місцева вітрова система, що характеризується потоком з моря на сушу протягом дня. Морські бризи чергуються з наземними бризами вздовж прибережних районів океанів або великих озер за відсутності сильної великомасштабної вітрової системи в періоди сильного денного нагрівання або нічного похолодання.
Циркуляція морського бризу складається з двох протилежних потоків, одного на поверхні (так званий морський бриз) і другого вгорі (який є зворотним потоком).. Ці два потоки є результатом різниці в щільності повітря між сушею та морем, викликаної нагріванням сонця. Сонце нагріває і землю, і океан з однаковою швидкістю.
Морський бриз є прибережний вітер, який створюється різницею нагрівання землі та води (Estoque, 1961; Rotunno, 1983). Коли земля має вищу температуру, ніж сусідня вода, повітря над нею нагрівається і піднімається.
Морський бриз – це кругообіг, який розвивається завдяки диференціальне нагрівання повітря над сушею і морем. Коли сонце нагріває прикордонний шар над сушею, результуючий градієнт тиску спричиняє переміщення повітря на низьких рівнях з моря на сушу (морський бриз) із зворотним потоком угорі (зворотна течія).
Вітерець є легкий прохолодний вітер. Одна з найприємніших речей перебування на пляжі в спекотний літній день – це відчувати ніжний вітерець з води. Повітря, яке розвіває ваше волосся та шелестить листям, — це один із видів вітру.